Środa 12 grudnia 2018 Wydanie nr 3943
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 189/17 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 23.08.2017

W sprawie: uwłaszczenie nieruchomości

Dotyczy: Julian Reczek, Józef Reczek syn Andrzeja i Józefy, Eugeniusz Solarz O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie toczy się pod sygn. X Ns 189/17 sprawa z wniosku Juliana Reczka o uwłaszczenie z dniem 4.11.1971 roku na rzecz ojca wnioskodawcy tj. Józefa Reczka syna Andrzeja i Józefy (zmarłego w dniu 26.10.1998 roku) prawa własności nieruchomości położonej w Żurowej, gmina Szerzyny, oznaczonej jako działka 909/1 o pow.0,40 której właściciele hipotecznie nie są znani (lwh zaginione).

W wypisie z rejestru gruntów widnieją: Józef Reczek jako właściciel i Eugeniusz Solarz jako użytkownik, którzy wedle uzasadnienia wniosku i na podstawie przedłożonego do akt dokumentu, zawarli na piśmie umowę nieformalną sprzedaży nieruchomości w dniu 21.10.1968 roku.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić uwłaszczenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tarnów, Żurowa, Tuchów Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 23.11.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.