Wtorek 18 grudnia 2018 Wydanie nr 3949
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 2412/15 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 25.08.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Elżbieta Cebula z domu Gajda, córka Jana i Ireny z domu Mierzwa O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 2412/15 toczy się sprawa z wniosku Euro Bank Spółki Akcyjnej we Wrocławiu przy udziale Łukasza Cymorka, Sławomira Gajdy, Kamila Gajdy, Ireny Cymorek, Moniki Cebuli, NPL FIN spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spółki komandytowej w Warszawie
o stwierdzenie nabycia spadku po Elżbiecie Cebuli z domu Gajda, córce Jana i Ireny z domu Mierzwa, urodzonej 16 czerwca 1950 roku w Kędzierzynie-Koźlu, zmarłej 8 maja 2011 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio stale zamieszkałej w Rudzie Śląskiej przy ul. Jana Matejki 10/2. Z informacji posiadanych przez Sąd wynika, że w skład spadku wchodzi dług wobec uczestniczki postępowania NPL FIN spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spółki komandytowej w Warszawie.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy Elżbiety Cebuli w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 25.11.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.