Środa 24 kwietnia 2019 Wydanie nr 4076
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1238/15 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 13.09.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

O treści

„Przed Sądem Rejonowym w Zgierzu, ul. Sokołowska 6, w sprawie I Ns 1238/15 toczy się postępowanie z wniosku Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo- Kredytowej im. F.Stefczyka w Gdyni o stwierdzenie nabycia spadku po Marianie Sęku, synu Bolesława i Stanisławy urodzonym w dniu 7 czerwca 1939 roku w Zgierzu, zmarłym w dniu 3 kwietnia 2013 roku w Zgierzu przed śmiercią stale zamieszkałej w Zgierzu.
Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych, w tym spadkobierców w osobach rodzeństwa jego rodziców to jest Bolesława Sęka i Stanisławy Sęk z domu Dąbrowskiej, aby w terminie 3 miesięcy od publikacji niniejszego ogłoszenia zgłosili się do Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie zostaną pominięci w postanowieniu o stwierdzenie nabycia spadku po Marianie Sęk.„

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 13.12.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.