Wtorek 19 marca 2019 Wydanie nr 4040
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1338 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 14.09.2017

W sprawie: inne

Dotyczy: Józef Potoczek, Cecylia Gronowska, Helena Pietranis, Kazimierz Potoczek, Stanisława Rudzińska, Krzysztof Sobolewski, Marek Sobolewski, Maria Potoczek O treści

Przed Sądem Rejonowym w Nowym Sączu w Wydziale I Cywilnym w sprawie o sygn. akt I Ns 1338 toczy się postępowanie z wniosku Józefa Potoczka przy udziale Cecylii Gronowskiej, Heleny Pietranis, Kazimierza Potoczka, Stanisławy Rudzińskiej, Krzysztofa Sobolewskiego i Marka Sobolewskiego o stwierdzenie, że Maria Potoczek nabyła na podst. art. 1 ustawy z dnia 26 października 1971r. o uregulowaniu własności gospodarstw rolnych z dniem 4 listopada 1971r. nieodpłatnie, z mocy prawa prawo własności nieruchomości obejmującej działkę ewidencyjną nr 206 o pow. 0,38 ha położonej w obrębie ewidencyjnym nr 0005 Juraszowa, gmina Podegrodzie, powiat nowosądecki, województwo małopolskie, powstałej z pgr 241/2 z lwh nr 64 gm. kat. Juraszowa.

Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych aby w terminie 3 miesięcy od daty dokonania ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu i wykazali swoje prawa do tej nieruchomości, w przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności w drodze uwłaszczenia, jeśli zostanie on udowodnione.

Miejscowość: Nowy Sącz, Juraszów Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 14.12.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.