Czwartek 21 lutego 2019 Wydanie nr 4014
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: II Ns 335/17 Sąd Rejonowy dla Łodzi Widzewa w Łodzi
II Wydział Cywilny
ul. Kopcińskiego 56
90-032 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 10.10.2017

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

Sąd Rejonowy dla Łodzi- Widzewa w Łodzi II Wydział Cywilny zawiadamia, iż w sprawie o sygnaturze akt II Ns 335/17 toczy się przed Sądem postępowanie z wniosku Marii Kubiak, Macieja Kuciny i Pawła Kuciny z udziałem Gminy Miasta Łodzi o stwierdzenie zasiedzenia należącego do następców prawnych Józefa Szczepaniaka udziału we własności nieruchomości, położonej w Łodzi przy ulicy Zarzewskiej 10, oznaczonej jako działka o numerze ewidencyjnym 91/2 o powierzchni 0,0068 ha, w obrębie G-3, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta, ujawnionej w Rep.hip nr 5068 HIP.1066a prowadzonym w Sądzie Rejonowym dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi. Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo (własności) przedmiotowej nieruchomości- w terminie 3 miesięcy od zamieszczenia niniejszego ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności przez zasiedzenie, o ile zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 11.01.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.