Środa 24 stycznia 2018 Wydanie nr 3621
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 200/17 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 17.10.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

O treści

Przed Sądem Rejonowym w Zgierzu I Wydział Cywilny, w sprawie o sygnaturze akt I Ns 1031/14 toczy się postępowanie z wniosku Gminy Miasto Zgierz z udziałem Włodzimierza Bagińskiego, Agnieszki Zakrzewskiej, Iwony Zakrzewskiej, Radosława Zakrzewskiego i Julii Zakrzewskiej o stwierdzenie nabycia spadku po Teresie Annie Bagińskiej z domu Grzybowskiej, córce Edwarda i Anny, zmarłej dnia 22 kwietnia 2015 roku w Gdyni, mającej ostatnie miejsce zwykłego pobytu w Zgierzu. Wzywa się, aby spadkobiercy, a zwłaszcza zstępni spadkodawczyni Włodzimierz Bagiński, Iwona Zakrzewska, Radosław Zakrzewski i Julia Zakrzewska, w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia, zgłosili się do Sądu Rejonowego w Zgierzu I Wydział Cywilny i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 17.01.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.