Wtorek 26 marca 2019 Wydanie nr 4047
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 734/17 Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi
I Wydział Cywilny
al. Kościuszki 107/109
90-928 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 02.11.2017

W sprawie: inne

Dotyczy: Elżbiety Kłobus - Wołczyk, Doroty Kłobus, Ireny Czarnuli, Marii Mielczarek, Heleny Maciołek, Henryka Kłobusa O treści

„Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi zawiadamia o złożeniu w sprawie sygnatura akt I Ns 734/17 uzupełnionego pismem z dnia 18 września 2017 roku wykazu inwentarza po Mariannie Staszewskiej z domu Kłobus córce Piotra i Anny, zmarłej w dniu 11 stycznia 2016 roku, ostatnio stale zamieszkałej w Łodzi. Ze złożonym wykazem inwentarza może się zapoznać każdy, kto taką potrzebę dostatecznie uzasadni. Osoby wskazane w treści art. 637 § 1 k.p.c. mogą złożyć wniosek o sporządzenie spisu inwentarza, jak również mogą uczestniczyć w sporządzeniu spisu inwentarza, w szczególności zgłaszać przedmioty należące do spadku, przedmioty zapisów windykacyjnych lub długi spadkowe, które podlegają zamieszczeniu w spisie inwentarza.”

Miejscowość: Łódź Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 02.12.2017

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.