Czwartek 17 stycznia 2019 Wydanie nr 3979
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: II Ns 855/17 Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi
II Wydział Cywilny
al. Kościuszki 107/109
90-928 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 03.11.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

O treści

„Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, II Wydział Cywilny zawiadamia o toczącym się postępowaniu w sprawie o sygnaturze akt II Ns 855/17 z wniosku Skarbu Państwa – Prezydenta Miasta Łodzi o stwierdzenie nabycia spadku po: Esterze Jakubowicz, z d. Abersztejn, córce Mordki Mendela i Balbiny, zmarłej w dniu 9 maja 1946 r. w Łodzi, ostatnio stale zamieszkałej w Łodzi, Abramie Salamonie (Salomonie) Jakubowicza (Jakóbowicza), synu Fajwela i Pauliny, zmarłym w dniu 31 grudnia 1946 r. w Łodzi, ostatnio stale zamieszkałym w Łodzi oraz po Pawle Jakubowiczu (Jakóbowiczu), synu Abrama Salamona (Salomona) i Estery, zmarłym w dniu 31 grudnia 1946 r. w Łodzi, ostatnio stale zamieszkałym w Łodzi.
Wzywa się spadkobierców zmarłych, aby w terminie trzech miesięcy od daty ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili swoje prawo do spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postępowaniu o stwierdzenie nabycia spadku.”

Miejscowość: Łódź Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 04.02.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.