Wtorek 19 marca 2019 Wydanie nr 4040
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 310/17 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 15.11.2017

W sprawie: uwłaszczenie nieruchomości

Dotyczy: Zofia Woźniak, Wilhelm Woźniak, Julia Woźniak, Jacek Woźniak O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowym Wydziale Cywilnym z siedzibą w Tuchowie toczy się pod sygn. X Ns 310/17 sprawa z wniosku Zofii Woźniak o uwłaszczenie na rzecz jej rodziców Wilhelma i Julii Woźniaków z dniem 4 listopada 1971 roku prawa własności nieruchomości położonej w Lubczy, gmina Ryglice, składającej się z działki ewidencyjnej nr 353, 357, 1282 o pow.1,23 ha, dla których nie jest prowadzona księga wieczysta. Dla tej nieruchomości był już wydany akt własności nr 427/78 na nazwisko Wilhelma i Julii Woźniaków, lecz decyzja ta nie stała się ostateczna z uwagi na jej nieodebranie przez strony postępowania. W wypisie z rejestru gruntów jako właściciel figuruje aktualnie Jacek Woźniak (brat wnioskodawczyni), który zmarł bezdzietnie w dniu 14.02.2016 roku.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w ciągu 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie - X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić uwłaszczenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tarnów, Tuchów, Lubcza Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 15.02.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.