Wtorek 19 lutego 2019 Wydanie nr 4012
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 2070/14 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 16.11.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Henryk Kozubek, syn Romana i Marii z domu Paluszkiewicz O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 2070/14 toczy się sprawa z wniosku Banku BPH Spółki Akcyjnej w Gdańsku przy udziale Roberta Kozubka, Jakuba Kozubka, Oliwiera Kozubka, Mariana Kozubka, Piotra Zudaia, Thomasa Kosubka, Iwony Muszalskiej-Kozubek, Marty Kozubek, Moniki Kozubek, Tima Mogharbela, Jana Mogharbela, Andreasa Kosubka, Michaela Kosubka, Łukasza Zudaia, Laury Kozubek, Karoliny Kozubek-Radzikowskiej, Felicji Zudai, Agnieszki Zudai, Katrin Mogharbel, Mai Krauze, Moniki Zudai o stwierdzenie nabycia spadku po Henryku Kozubku, synu Romana i Marii z domu Paluszkiewicz, zmarłym 4 września 2013 roku w Emsdetten (Niemcy), ostatnio zamieszkałym w Rudzie Śląskiej przy ul. Modrzejewskiej 20a/3.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy, w szczególności następcy prawni w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 16.02.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.