Sobota 16 lutego 2019 Wydanie nr 4009
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 35/17 Sąd Rejonowy w Skierniewicach
I Wydział Cywilny
ul. Reymonta 12/14
96-100 Skierniewice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 17.11.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Stanisław Cyniak i Genowefa Ceniak O treści

,,Przed Sądem Rejonowym w Skierniewicach I Wydziałem Cywilnym toczy się sprawa I Ns 35/17 o stwierdzenie nabycia spadku po Stanisławie Cyniaku, synu Kazimierza i Marianny ze Studniarków, urodzonym dnia 29 września 1932 roku w miejscowości Ulaski, zmarłym dnia 6 listopada 2014 roku w Skierniewicach, ostatnio zamieszkałym w miejscowości Psary nr 3 . W skład spadku wchodzą środki zgromadzone na rachunku bankowym oraz dwie działki wraz z budynkami położone we wsi Psary gmina Nowy Kawęczyn o łącznej powierzchni 0,774 ha oraz o stwierdzenie nabycia spadku po Genowefie Ceniak z domu Otockiej, córce Józefa i Bronisławy z Sitarków urodzonej 12 lipca 1933 roku w Dzwonkowicach, ostatnio zamieszkałej w miejscowości Psary nr 3. W skład spadku wchodzą środki zgromadzone na rachunku bankowym oraz dwie działki wraz z budynkami położone we wsi Psary gmina Nowy Kawęczyn o łącznej powierzchni 0,774 ha. Wzywa się spadkobierców, aby w ciągu trzech miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku”.

Miejscowość: Psary Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 21.02.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.