Wtorek 19 lutego 2019 Wydanie nr 4012
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 52/16 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 22.11.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Ryszard Twardygrosz, syn Jana i Ludomiry O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 52/16 toczy się sprawa z wniosku Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Rudzie Śląskiej przy udziale Dawida Twardygrosza, Doriana Steyera, Joanny Twardygrosz, Wiktorii Twardygrosz, Barbary Wroblik, Moniki Sadło, Zofii Twardygrosz o stwierdzenie nabycia spadku po Ryszardzie Twardygroszu, synu Jana i Ludomiry zmarłym 9 listopada 2013 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałym w Rudzie Śląskiej.W skład spadku po spadkodawcy wchodzi dług w stosunku do wnioskodawczyni.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy, w szczególności następcy prawni w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 22.02.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.