Czwartek 15 listopada 2018 Wydanie nr 3916
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: II Ns 1349/17 Sąd Rejonowy dla Łodzi Widzewa w Łodzi
II Wydział Cywilny
ul. Kopcińskiego 56
90-032 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 20.11.2017

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

Sygn. akt II Ns 1349/17O G Ł O S Z E N I E


„Sąd Rejonowy dla Łodzi- Widzewa w Łodzi II Wydział Cywilny zawiadamia, iż w sprawie o sygnaturze akt II Ns 1349/17 toczy się przed Sądem postępowanie z wniosku Rzymskokatolickiej Parafii pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Łodzi o stwierdzenie zasiedzenia nieruchomości położonej w Łodzi przy ulicy Mierzejowej 1, oznaczonej jako działka o numerze ewidencyjnym 270/7 o powierzchni 0,0113 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta. W ewidencji gruntów jako władający przedmiotową nieruchomością wpisana jest Rzymskokatolicka Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Łodzi. Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo (własności) przedmiotowej nieruchomości- w terminie 3 miesięcy od zamieszczenia niniejszego ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycia własności przez zasiedzenie, o ile zostanie ono udowodnione”.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 22.02.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.