Wtorek 19 lutego 2019 Wydanie nr 4012
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 489/17 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 27.11.2017

W sprawie: inne

Dotyczy: Maria Gonciarz, Władysław Klimecki, Stanisław Klimecki, Józef Kozik, Antonii Kozik, Józef Klimecki, Józef Bugański, Antonina Krzysztofiak, Maria Stefańska, Józef Bąk, Stanisława Krzysztofiak, Jadwiga Bieniek, Zofia Turczanik, Teresa Pyrdoł, Zofia Kurnyta, Maria Owsianka, Michał Klimecki s. Antoniego i Marii, Józef Wiśniewski, Wincenty Kozik s. Józefa O treści

Przed Sądem Rejonowym w Nowym Sączu w Wydziale I Cywilnym w sprawie o sygn. akt I Ns 489/17 toczy się postępowanie z wniosku Marii Gonciarz z udziałem Władysława Klimeckiego, Stanisława Klimeckiego, Józefa Kozika, Antoniego Kozika, Józefa Klimeckiego, Józefy Bugańskiej, Antoniny Krzysztofiak, Marii Stefańskiej, Józefy Bąk, Stanisławy Krzysztofiak, Jadwigi Bieniek, Zofii Turczanik, Teresy Pyrdoł, Józefy Bugańskiej, Zofii Kurnyty i Marii Owsianki stwierdzenie, że Michał Klimecki s. Antoniego i Marii nabył na podst. art. 1 ustawy z dnia 26 października 1971r. o uregulowaniu własności gospodarstw rolnych z dniem 4 listopada 1971r. nieodpłatnie, z mocy prawa prawo własności nieruchomości stanowiącej dz. ew. nr 714 o pow. 4,27 położonej w Maszkowicach, gmina Łącko, powiat nowosądecki, obj. Lwh 311, Lwh 400, Lwh 392 gm. kat. Maszkowice oraz Lwh 707 gm. kat. Łącko.

Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych, a w szczególności następców prawnych osób wpisanych w Lwh 392 gm. kat. Maszkowice, tj. Józefa Wiśniewskiego, Wincentego Kozika s. Józefa oraz osoby o imieniu Apolonia, co do której brak możliwości odczytania nazwiska z uwagi na odcięcie dolnej części karty o aby w terminie 3 miesięcy od daty dokonania ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu i wykazali swoje prawa do tej nieruchomości, w przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności w drodze uwłaszczenia, jeśli zostanie ono udowodnione

Miejscowość: Nowy Sącz, Maszkowice Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 27.02.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.