Wtorek 19 lutego 2019 Wydanie nr 4012
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 794/16 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 28.11.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Jerzy Alojzy Powała, syn syn Franciszka i Gertrudy z domu Gonsior O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. I Ns 794/16 toczy się sprawa z wniosku Banku Polska Kasa Opieki Spółki Akcyjnej w Warszawie przy udziale ING Banku Śląskiego Spółki Akcyjnej w Warszawie, Macieja Pocięgiela, Piotra Powały, Grzegorza Powały, Wojciecha Pocięgiela, Józefa Powały, Anity Pocięgiel, Aleksandry Pocięgiel, Roberta Kindli, Marcina Kindli, Róży Wybraniec, Nikodema Kindli, Mateusza Wybrańca, Łukasza Wybrańca, Roksany Kindli, Jadwigi Jantz, Michaliny Schlösser, Gminy Rudy Śląska po Jerzym Alojzym Powała zmarłym w dniu 02 kwietnia 2013 roku Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałym w Rudzie Śląskiej przy ul. Katowickiej 158 A/18.
W skład spadku po spadkodawcy wchodzą zobowiązania wobec wnioskodawcy Banku Polska Kasa Opieki Spółki Akcyjnej w Warszawie oraz uczestnika ING Banku Śląskiego Spółki Akcyjnej w Warszawie.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy po Jerzym Powała w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 28.02.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.