Wtorek 19 lutego 2019 Wydanie nr 4012
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 233/17 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 29.11.2017

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Aniela Krupnik z domu Ślaga, Józefa Ćwik, Maria Talarczyk, Maria Koza, Stefania Jeżewska, Józefa Dudka, Zofia Pietrzak, Kazimiera Wolak, Aleksandra Plata, Zdzisława Dudka, Aleksandra Patoła, Ewa Uszyńska O treści

Przed Sądem Rejonowym w Nowym Sączu w I Wydziale Cywilnym w sprawie o sygn. akt I Ns 233/17 toczy się postępowanie z wniosku Marii Talarczyk przy udziale Marii Koza, Józefy Ćwik, Stefanii Jeżewskiej, Józefa Dudka, Zofii Pietrzak, Kazimiery Wolak, Aleksandry Plata, Zdzisława Dudka, Aleksandry Patoła, Ewy Uszyńskiej o stwierdzenie nabycia spadku po Anieli Krupnik z domu Ślaga, c. Józefa i Anny z domu Borzęckiej, ur. 11 maja 1918 r. w miejscowości Łukowica, zmarłej 30 października 2004 r. w Nowym Sączu.

Sąd wzywa wszystkich spadkobierców po zmarłej Anieli Krupnik a w szczególności
jej siostry Józefy Ćwik ostatnio zamieszkałej w Bydgoszczy, aby w terminie 3 miesięcy zgłosili się i udowodnili prawo do spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą zostać pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Nowy Sącz, Łukowica, Bydgoszcz Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 01.03.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.