Czwartek 21 lutego 2019 Wydanie nr 4014
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 800/17 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 11.12.2017

W sprawie: inne

O treści

„Sąd Rejonowy w Zgierzu, I Wydział Cywilny zawiadamia, że postanowieniem z dnia 13 października 2017 roku, wydanym w sprawie o sygn. akt I Ns 800/17 zlecił Komornikowi Sądowemu przy Sądzie Rejonowym w Zgierzu Czesławowi Kosiadzie sporządzenie spisu inwentarza spadku po Franciszku Głowackim, synu Konstantego i Marianny, PESEL: 49012308397, zmarłym dnia 25 stycznia 2017 roku w Bełchatowie, ostatnio na stałe zamieszkałym w miejscowości Karasica, gm. Głowno.
Sąd poucza również, że ten, kto uprawdopodobni, że jest spadkobiercą, uprawnionym do zachowku lub zapisobiercą, albo wykonawcą testamentu lub wierzycielem mającym pisemny dowód należności przeciwko spadkodawcy może uczestniczyć w sporządzaniu spisu inwentarza, w szczególności zgłaszać przedmioty należące do spadku, przedmioty zapisów windykacyjnych lub długi spadkowe, które podlegają zamieszczeniu w spisie inwentarza”

Miejscowość: Głowno Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 11.01.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.