Czwartek 21 lutego 2019 Wydanie nr 4014
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 795/17 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 15.12.2017

W sprawie: inne

O treści

Sąd Rejonowy w Zgierzu, I Wydział Cywilny zawiadamia, iż przed tutejszym Sądem w sprawie o sygnaturze akt I Ns 795/17 toczy się postępowanie z wniosku Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie z udziałem Magdaleny Tylenda, Andrzeja Tylenda, Ilony Tylenda, Bogumiły Tylenda i Łukasza Tylenda o stwierdzenie nabycia spadku po Henryku Tylenda, synu Henryka i Leokadii, zmarłym w dniu 20 kwietnia 2015 roku w Rosanowie gmina Zgierz, ostatnio stale zamieszkałym w Rosanowie gmina Zgierz. Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo do spadku po Henryku Tylenda w terminie 3 miesięcy od publikacji orzeczenia, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 15.03.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.