Poniedziałek 18 lutego 2019 Wydanie nr 4011
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: II Ns 1370/17 Sąd Rejonowy dla Łodzi Widzewa w Łodzi
II Wydział Cywilny
ul. Kopcińskiego 56
90-032 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 15.01.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

Sygn. akt II Ns 1370/17


OGŁOSZENIE


„Sąd Rejonowy dla Łodzi- Widzewa w Łodzi II Wydział Cywilny zawiadamia, iż w sprawie o sygnaturze akt II Ns 1370/17 toczy się przed Sądem postępowanie z wniosku Skarbu Państwa – Prezydenta Miasta Łodzi o stwierdzenie zasiedzenia:
• nieruchomości położonej w Łodzi przy ulicy Dąbrowskiego 25, oznaczonej jako działka o numerze ewidencyjnym 2/3 o powierzchni 0,1182 ha, w obrębie G-15, objętej prowadzonym w Sądzie Rejonowym dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi Rep. hip. 12 Dąbrowa 12 i 11, gdzie jako nabywca nieruchomości figuruje Belgijska Spółka Akcyjna pod nazwą Rosyjska Przemysłowa i Handlowa Spółka Akcyjna byłych przedsiębiorstw Emila Heblera;
• nieruchomości położonej w Łodzi przy ulicy Dąbrowskiego 25, oznaczonej jako działka o numerze ewidencyjnym 2/4 o powierzchni 0,0397 ha, w obrębie G-15, dla której w Sądzie Rejonowym dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi prowadzona jest księga wieczysta o numerze LD1M/00311639/5, w której jako właściciela nieruchomości wpisano Miasto Łódź, a nadto nieruchomość objęta jest prowadzonym w Sądzie Rejonowym dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi Rep. hip. 5379, gdzie jako właściciel figuruje „Rosyjskie Przemysłowe i Handlowe Bezimienne Towarzystwo dawnych przedsiębiorstw Emila Heblera”;
W ewidencji gruntów jako władającego przedmiotowymi nieruchomościami wpisano Miasto Łódź- Zarząd Lokali Miejskich.
Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo (własności) przedmiotowej nieruchomości- w terminie 3 miesięcy od zamieszczenia niniejszego ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycia własności przez zasiedzenie, o ile zostanie ono udowodnione”

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 26.04.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.