Piątek 24 maja 2019 Wydanie nr 4106
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 292/17 Sąd Rejonowy w Skierniewicach
I Wydział Cywilny
ul. Reymonta 12/14
96-100 Skierniewice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 01.02.2018

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Marianna Różalska O treści

,,Przed Sądem Rejonowym w Skierniewicach I Wydziałem Cywilnym toczy się sprawa I Ns 292/17 o zmianę wydanego w sprawie I Ns 525/2000 postanowienia Sądu Rejonowego w Skierniewicach o stwierdzeniu nabycia spadku po Mariannie Różańskiej, z domu Górskiej, córce Franciszka i Józefy z domu Blümel, urodzonej 5 grudnia 1931 roku w Poznaniu, zmarłej dnia 3 stycznia 2000 roku w Skierniewicach, ostatnio zamieszkałej w Skierniewicach przy ulicy Strobowskiej 9. Zgodnie z treścią testamentu sporządzonego przez Mariannę Różańską, w skład spadku po niej wchodziła zabudowana nieruchomość rolna położona w Skierniewicach przy ulicy Strobowskiej 9 o powierzchni 1,09 ha. Wzywa się spadkobierców, aby w ciągu trzech miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku”.

Miejscowość: Skierniewice Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 01.05.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.