Poniedziałek 18 lutego 2019 Wydanie nr 4011
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 10/18 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 12.02.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Józefa z Baranów Hadas, Antonina z Gierackich Baran i Antoni Baran O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowym Wydziale Cywilnym z siedzibą w Tuchowie toczy się pod sygn. X Ns 10/18 sprawa z wniosku Kółka Rolniczego w Siedliskach o stwierdzenie nabycia na jego rzecz przez zasiedzenie z dniem 17.12.2004 roku prawa własności nieruchomości położonej w Siedliskach, gmina Tuchów, stanowiącej działkę numer 820/1 o powierzchni 0,09 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta. Prowadzony był wykaz hipoteczny LWH nr 224 gm. kat. Siedliska, w którym wpisani byli: Józefa z Baranów Hadas, Antonina z Gierackich Baran i Antoni Baran. Przedmiotowa nieruchomość została wedle twierdzeń wnioskodawcy zbyta umową nieformalną przez Józefę Hadas na początku lat 70-tych i od tego czasu jest w posiadaniu wnioskodawcy.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w ciągu trzech miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie - X Zamiejscowy Wydział Cywilny w Tuchowie ul. Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić zasiedzenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tarnów, Tuchów, Siedliska Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 12.05.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.