Poniedziałek 18 lutego 2019 Wydanie nr 4011
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 98/18 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 13.02.2018

W sprawie: uznanie za zmarłego

Dotyczy: Martina / Marcina Bajer, Emilii Bajer, z domu Gelbgar / Gelbhar / Geldbchord, Albertyny Bejer / Bajer / Beier, Emmy Bajer O treści

OGŁOSZENIE

W Sądzie Rejonowym w Zgierzu, I Wydziale Cywilnym w sprawie o sygnaturze akt I Ns 98/18 z wniosku Skarbu Państwa – Prezydenta Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104, 90-926 Łódź) wszczęto postępowanie o uznanie za zmarłych:
• Martina / Marcina Bajer, syna Martina / Marcina i Ewy z domu Wentland / Wentlandt, urodzonego dnia 18 stycznia 1809 roku w Prusach, ostatnio zamieszkałego w gminie Rąbień,
• Emilii Bajer, z domu Gelbgar / Gelbhar / Geldbchord, córki Gotliba i Doroty / Anny Doroty) z domu Szyc / Szic, urodzonej dnia 3 / 15 marca 1855 roku w Policach Mostowych, ostatnio zamieszkałej w gminie Rąbień,
• Albertyny Bejer / Bajer / Beier, córki Martina / Marcina i Emilii z domu Gelbgar / Gelbhar, urodzonej dnia 7 / 19 stycznia 1880 roku w Konstantynowie, ostatnio zamieszkałej w gminie Rąbień,
• Emmy Bajer, córki Martina / Marcina i Emilii z domu Gelbgar / Gelbhar, urodzonej dnia 20 listopada / 2 grudnia 1881 roku w Konstantynowie, ostatnio zamieszkałej w gminie Rąbień.
Z Księgi Ludności Stałej gminy Rąbień wynika, że zaginieni byli mieszkańcami tejże gminy i w 1931 roku jeszcze żyli, zaś Marcin Bajer jest współwłaścicielem nieruchomości położonej w Łodzi – targowisko Dolna – Ceglana, opisanej w Rep. Hip. 96 Radogoszcz ABC.
Wzywa się Martina / Marcina Bajer, Emilię Bajer, Albertynę Bejer / Bajer / Beier i Emmę Bajer, aby w terminie sześciu miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do Sądu Rejonowego w Zgierzu, gdyż w przeciwnym razie mogą być uznani za zmarłych. Wzywa się również wszystkie osoby, które mogą udzielić wiadomości o zaginionych, aby w powyższym terminie przekazały je sądowi.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 13.08.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.