Poniedziałek 18 lutego 2019 Wydanie nr 4011
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 926/17 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 13.02.2018

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

O treści

„Przed Sądem Rejonowym w Zgierzu, ul. Sokołowska 6, w sprawie I Ns 926/17 toczy się postępowanie z wniosku Zdzisława Sasinowskiego o stwierdzenie nabycia spadku po Zofii Sasinowskiej z domu Fidelak córce Stanisława i Antoniny z domu Gołębiowskiej, urodzonej w dniu 6 lutego 1934 roku w Łodzi, zmarłej w dniu 12 sierpnia 2017r. roku w Zgierzu przed śmiercią stale zamieszkałej w Zgierzu, a poprzednio zamieszkałej w Kwidzyniu.
Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych, w tym spadkobierców jej córki Marzeny Leniak zmarłej prawdopodobnie w styczniu 2017r., aby w terminie 3 miesięcy od publikacji niniejszego ogłoszenia zgłosili się do Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie zostaną pominięci w postanowieniu o stwierdzenie nabycia spadku po Zofii Sasinowskiej.”

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 13.05.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.