Piątek 19 kwietnia 2019 Wydanie nr 4071
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 958/17 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 22.02.2018

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Krystyna Szuba z domu Kasperek, córka Pawła i Łucji, zm. w dniu 10 czerwca 2012 roku w Rudzie Śląskiej O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny w sprawie o sygnaturze I Ns 958/17 toczy się sprawa z wniosku Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rudzie Śląskiej z udziałem Mirosława Szuby o stwierdzenie nabycia spadku po Krystynie Szubie (Szuba) z domu Kasperek, córce Pawła i Łucji z domu Uliczka, urodzonej 3 listopada 1950 roku w Rudzie Śląskiej, zmarłej w dniu 10 czerwca 2012 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałej w Rudzie Śląskiej przy ul. Niedurnego 38b/41 oraz po Stefanie Szubie (Szuba), synu Franciszka i Stanisławy z domu Szymańskiej, urodzonym 27 grudnia 1949 roku w Rudzie Śląskiej, zmarłym w dniu 13 czerwca 2015 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałym w Rudzie Śląskiej przy ul. Niedurnego 38b/41.
Z informacji posiadanych przez Sąd wynika, że w skład spadku po spadkodawcach wchodzą długi wobec wnioskodawcy oraz prawo własności lokalu mieszkalnego.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy Krystyny Szuby i Stafana Szuby w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 22.05.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.