Środa 20 lutego 2019 Wydanie nr 4013
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 370/17 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 22.02.2018

W sprawie: inne

Dotyczy: Jadwiga Ciosek O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny w sprawie o sygnaturze I Ns 370/17 toczy się sprawa z wniosku Petera Kuhny z udziałem Karola Kuhny, Heinza Kuhny, Elke Kuhny, Sussanne Kuhny, Paula Kuhny, Henryka Kuhny, Moniki Fraczyk, Eweliny Kuczery, Marii Kuhny, Edeldrauta Kuhna-Hövelera, Justine Reginy Müller o zasiedzenie i w związku z tym Sąd poszukuje zstępnych Jadwigi Ciosek.
Z informacji uzyskanych przez Sąd wynika, iż Jadwiga Ciosek była trzykrotnie zamężna, ostatni raz z Antonim Ciosek. Z żadnego z tych małżeństw nie urodziło się żadne dziecko. Jadwiga Ciosek miała przynajmniej 8 rodzeństwa, które prawdopodobnie na chwilę obecną już nie żyje i nie są znani ich zstępni. Dlatego też Sąd wzywa, aby zstępni Jadwigi Ciosek w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia udowodnili tytuł prawny do nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie postępowanie o stwierdzenie zasiedzenie nieruchomości będzie się toczyć bez ich udziału.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 22.05.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.