Piątek 19 kwietnia 2019 Wydanie nr 4071
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 258/17 Sąd Rejonowy w Chojnicach
I Wydział Cywilny
ul. Młyńska 30
89-600 Chojnice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 22.02.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Maria i Jerzy Drzycimski, Gertruda Maria Jahr O treści

W Sądzie Rejonowym w Chojnicach pod sygn. akt I Ns 258/17 z wniosku małżonków Marii i Jerzego Drzycimskich toczy się postępowanie o stwierdzenie nabycia przez zasiedzenie udziału w wysokości 1/8 w prawie własności nieruchomości, położonej w miejscowości Chojnice, oznaczonej geodezyjnie numerem 2256 , o powierzchni 00.10.69 ha, dla której prowadzona jest księga wieczysta SL1C/00002283/5, stanowiącej tereny mieszkaniowe i w której to księdze wieczystej zapisanym właścicielem co do w/w udziału jest Gertruda Maria Jahr, córka Leona i Marii i który obecnie znajduje się w posiadaniu małżonków Marii i Jerzego Drzycimskich.

Wzywa się wszystkich zainteresowanych, aby w terminie 3 miesięcy od ukazania się ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym w Chojnicach i wykazali swoje prawa, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić zasiedzenie z ich pominięciem.

Miejscowość: Chojnice Województwo: pomorskie Treść ogłoszenia ważna do: 22.05.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.