Niedziela 21 kwietnia 2019 Wydanie nr 4073
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: Sąd Rejonowy w Zabrzu
VIII Wydział Cywilny
ul. 3 Maja 21
41-800 Zabrze

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 01.03.2018

W sprawie: inne

O treści

OGŁOSZENIE

W Sądzie Rejonowym w Zabrzu pod sygn. akt VIII Ns 842/13 toczy się sprawa z wniosku Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej „Śląsk” w Rudzie Śląskiej z udziałem Bohdana Petrowicz, Romana Pertrowicz, Ireny Lisowskiej, Anny Lisowskiej, Katarzyny Rembeckiej, Sławomira Petrowicz, Aleksandry Petrowicz, Grzegorza Petrowicz, Dominiki Rembeckiej, Bartłomieja Rembeckiego, Leny Petrowicz i Gminy Miejskiej Zabrze o stwierdzenie nabycia spadku po Zofii Petrowicz córce Józefa i Paraskiewi urodzonej 21 września 1922 roku w miejscowości Boryszkowce, zmarłej dnia 28 sierpnia 2012 roku w Zabrzu, ostatnim miejscu zamieszkania.
Wzywa się, aby spadkobiercy w ciągu trzech miesięcy od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 03.09.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.