Niedziela 21 kwietnia 2019 Wydanie nr 4073
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1778/16 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 09.03.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

„W Sądzie Rejonowym w Zgierzu, przy ul. Sokołowskiej 6, w sprawie o sygnaturze akt I Ns 1778/16 toczy się postępowanie z wniosku Ewy Matusiak o stwierdzenie, że wnioskodawczyni Ewa Matusiak, córka Wincentego i Mirosławy z domu Łabuć nabyła przez zasiedzenie udział wynoszący 68/80 (sześćdziesiąt osiem osiemdziesiątych) części w prawie własności nieruchomości położonej w Zgierzu przy ulicy Cegielnianej 10A, stanowiącą zabudowaną działkę gruntu o numerze ewidencyjnym 30/7 o powierzchni 0.0604 ha, dla której w Sądzie Rejonowym w Zgierzu prowadzony jest zbiór dokumentów AN REP. NR 502/38. W związku z tym wzywa się wszystkie osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od ukazania się ogłoszenia zgłosiły swój udział w sprawie i uprawnienie do nieruchomości, w przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności nieruchomości, o ile zostanie ono udowodnione.”

Miejscowość: Zgierz Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 11.06.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.