Czwartek 21 lutego 2019 Wydanie nr 4014
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: V Ns 896/17 Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
V Wydział Cywilny
Aleje Marcinkowskiego 32
61-745 Poznań

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 19.03.2018

W sprawie: uznanie za zmarłego

Dotyczy: Wanda Owczarzak O treści

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Wydział V Cywilny postanowił:

ogłosić o wszczęciu postępowania w przedmiocie uznania za zmarłą Wandy Owczarzak, ur. 15 marca 1900 r. w Piotrkowie, córkę Mikołaja i Rozalii z domu Dorok, zamężną z Walentym Owczarzakiem zmarłym w dniu 23 lutego 1940 r. w Forcie VII w Poznaniu, ostatnio stale zamieszkałą w Swarzędzu i do dnia dzisiejszego figurującą, jako właścicielka wraz z mężem Walentym Owczarzakiem nieruchomości położonej w Swarzędzu przy ulicy Jesionowej i Strzeleckiej, działka gruntu nr 1081/7 w księdze wieczystej „Swarzędz Wieś T5 K112”,

wezwać Wandę Owczarzak, aby w terminie 3 (trzech) miesięcy zgłosiła się do Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, V Wydział Cywilny do sprawy sygn.. akt V Ns 896/17 z wniosku Gminy Swarzędz o uznanie za zmarłą Wandy Owczarzak, gdyż w przeciwnym wypadku może być uznana za zmarłą,

wezwać wszystkie osoby, które mogą udzielić wiadomości o zaginionej Wandzie Owczarzak, aby w powyższym terminie przekazały je do Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, V Wydział Cywilny do sprawy sygn. akt V Ns 896/17.

Miejscowość: Poznań, Swarzędz Województwo: wielkopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 19.06.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.