Niedziela 26 maja 2019 Wydanie nr 4108
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 11/17 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 12.04.2018

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Janusz Zdziebło O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. I Ns 11/17 toczy się sprawa z wniosku Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo - Kredytowej \"Śląsk\" w Rudzie Śląskiej przy udziale Wiesława Andrzejczaka, Kacpra Ogłozy, Marcina Fasiczki, Adama Kowalskiego, Patryka Andrzejczaka, Romana Tuchowskiego, Mateusza Bisa, Karola Mazurka, Bartosza Dziewirza, Wiolety Zdziebło, Piotra Tuchowskiego, Przemysława Tuchowskiego, Radosława Tuchowskiego, Kamila Bisa, Agnieszki Mazurek, Angeliki Zdziebło, Asekuracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Sopocie, Eweliny Kowalskiej, Patrycji Ogłozy, Marty Tuchowskiej, Weroniki Tuchowskiej, Pauliny Mazurek, Anny Zdziebło, Wiktorii Stopa, Leny Sadowskiej, Małgorzaty Kowalskiej, Danuty Fasiczki, Łucji Tuchowskiej, Magdaleny Fasiczki, Beaty Bis o stwierdzenie nabycia spadku po Januszu Zdziebło zmarłym w dniu 17.01.2015 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałym w Rudzie Śląskiej. W skład spadku po spadkodawcy wchodzą długi spadkowe.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy Janusz Zdziebło, w szczególności następcy prawni w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 12.07.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.