Niedziela 26 maja 2019 Wydanie nr 4108
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 90/18 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 16.04.2018

W sprawie: uwłaszczenie nieruchomości

Dotyczy: Stanisław Pisowicz, Władysław Kozak, Bronisława Kozak, Marian Kozak, Andrzej Kozak, Józef Kozak, Wojciech Kozak, Rozalia Lenard, Stefania Ziemba O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowym Wydziale Cywilnym z siedzibą w Tuchowie toczy się pod sygn. X Ns 90/18 sprawa z wniosku Stanisława Pisowicza o uwłaszczenie na rzecz Władysława Kozaka i Bronisławy Kozak prawa własności nieruchomości położonej w Szerzynach, składającej się z działki ewidencyjnej 399 o pow.0,56 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta a wykazy hipoteczne są nieznane. W wypisie z rejestru gruntów jako samoistni posiadacze figurują: Marian Kozak (syn Stanisława) oraz Andrzej Kozak, Józef Kozak, Władysław Kozak, Wojciech Kozak, Rozalia Lenard, Stefania Ziemba (dzieci Jana i Marii).

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w ciągu 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie - X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić uwłaszczenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tarnów, Tuchów, Szerzyny Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 16.07.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.