Środa 26 czerwca 2019 Wydanie nr 4139
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1150/17 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 17.04.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

„ Przed Sądem Rejonowym w Zgierzu, ul. Sokołowska 6, w sprawie I Ns 1150/17 toczy się postępowanie z wniosku Zdzisławy Kirejczyk, Anny Chmielewskiej, Janiny Żaczek, Grażyny Grzelak, Władysława Gawrońskiego i Haliny Brylskiej o stwierdzenie, że Helena i Antoni małżonkowie Łuczywek do ¼, Jan i Helena małżonkowie Gawrońscy do ¼, Franciszek i Adela małżonkowie Gawrońscy do ¼ i Helena Gawrońska do ¼ nabyli z mocy prawa przez zasiedzenie własność nieruchomości położonej w Głownie przy ul. Swoboda 25 stanowiącej działkę nr 151 o obszarze 0,1055 ha, dla której nie ma założonej księgi wieczystej ani zbiorów dokumentów. Sąd wzywa wszystkich zainteresowanych, aby w terminie 3 miesięcy od publikacji niniejszego ogłoszenia zgłosili się do Sądu i wykazali swoje prawo własności przedmiotowej nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie zostaną pominięci w postanowieniu, a Sąd stwierdzi nabycie własności, o ile zostanie ono udowodnione.”

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 17.07.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.