Piątek 24 maja 2019 Wydanie nr 4106
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 554/17 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 17.04.2018

W sprawie: uwłaszczenie nieruchomości

Dotyczy: Józef Rąpała, Genowefa Rąpała, Czesław Buzowski O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowym Wydziale Cywilnym z siedzibą w Tuchowie toczy się pod sygn. X Ns 554/17 sprawa z wniosku Józefa Rąpały o uwłaszczenie na rzecz jego matki Genowefy Rąpały z dniem 4 listopada 1971 roku prawa własności nieruchomości położonej w Olszynach, gmina Rzepiennik Strzyżewski, składającej się z działki ewidencyjnej 1908/2 o pow.0,30 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta.

W wypisie z rejestru gruntów jako właściciel figuruje aktualnie Genowefa Rąpała, która zmarła w 1990 roku. W uzasadnieniu wniosku wskazano, że nieruchomość została nabyta od Czesława Buzowskiego, który zmarł w 2014 roku.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w ciągu 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie - X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić uwłaszczenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tarnów, Tuchów, Olszyny Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 17.07.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.