Niedziela 18 listopada 2018 Wydanie nr 3919
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: XVIII K 191/17 Sąd Okręgowy w Łodzi
XVIII Wydział Karny
pl. Dąbrowskiego 5
90-921 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 19.04.2018

W sprawie: termin posiedzenia sądu

Dotyczy: oskarżony Krzysztof Kacperczyk O treści

Sąd Okręgowy w Łodzi XVIII Wydział Karny zawiadamia pokrzywdzonych (45) w sprawie XVIII K 191/17 przeciwko Krzysztofowi Kacperczykowi oskarżonemu o czyn z art. 286 § 1kk i art. 286 par 1 kk w zw. z art.12 kodeksu karnego (akt oskarżenia wniesiony przez Prokuraturę Rejonową Łódź - Polesie sygn. 2 Ds. 1289.2017), że termin rozprawy został wyznaczony na dzień 26 czerwca 2018 roku, godz. 10.00, w gmachu Sądu Okręgowego w Łodzi, Pl. Dąbrowskiego 5, sala nr 214.

Jednocześnie Sąd informuje, iż osoby pokrzywdzone w niniejszej sprawie do czasu rozpoczęcia przewodu sądowego na rozprawie głównej mogą przystąpić do sprawy jako oskarżyciele posiłkowi przez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie bądź do protokołu rozprawy (art. 53-58 kodeksu postępowania karnego).

Obecność pokrzywdzonych nie jest obowiązkowa, a ich niestawiennictwo nie tamuje rozpoznania sprawy. Jednocześnie Sąd poucza, że zgodnie z treścią art. 387 § 2 kodeksu postępowania karnego w przypadku złożenia przez oskarżonego lub oskarżonych na rozprawie wniosku o wydanie wyroku skazującego bez przeprowadzenia rozprawy, Sąd może uwzględnić taki wniosek, gdy nie sprzeciwia się temu prokurator, a także pokrzywdzeni należycie powiadomieni o terminach rozprawy oraz pouczeni o możliwości zgłoszenia przez oskarżonego tego wniosku.

Miejscowość: Łódź Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 27.06.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.