Poniedziałek 20 maja 2019 Wydanie nr 4102
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 76/18 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 19.04.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Ewa Dudelas, Leszek Pawłowicz, Maria Pawłowicz, Wiktoria Sajdakowa, Zofia z Sajdaków Igielska O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowym Wydziale Cywilnym z siedzibą w Tuchowie toczy się pod sygn. X Ns 76/18 sprawa z wniosku Ewy Dudelas o zasiedzenie z dniem 23.07.2009 roku na rzecz jej rodziców tj. Leszka i Marii Pawłowiczów prawa własności nieruchomości położonej w Tuchowie, składającej się z działki ewidencyjnej 1427 o pow.0,5812 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta.

W zaświadczeniu z wykazu hipotecznego 509a gm. kat. Tuchów jako współwłaściciele nieruchomości występują Wiktoria Sajdakowa w 38/46 części i Zofia z Sajdaków Igielska w 8/46 części. W wypisie z rejestru gruntów jako właściciele figurują Leszek Pawłowicz i Maria Pawłowicz. W uzasadnieniu wniosku wskazano, że nieruchomość została przekazana przez Zofię Igielską na podstawie umowy przekazania własności i posiadania gospodarstwa rolnego z 1979 roku, którą dołączono do wniosku o zasiedzenie.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w ciągu 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie - X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić uwłaszczenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tarnów, Tuchów Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 19.07.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.