Sobota 20 kwietnia 2019 Wydanie nr 4072
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 50/18 Sąd Rejonowy w Skierniewicach
I Wydział Cywilny
ul. Reymonta 12/14
96-100 Skierniewice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 23.04.2018

W sprawie: stwierdzenie zgonu

Dotyczy: Józef Kowara O treści

Przed Sądem Rejonowym w Skierniewicach w sprawie o sygn. akt I Ns 50/18 toczy się postępowanie z wniosku Teresy Kowary, zamieszkałej przy ul. Akacjowej 9, 96-124 Maków, o stwierdzenie zgonu Józefa Kowary, syna Stanisława i Franciszki z domu Trojan, urodzonego w dniu 1 października 1897 roku w Płyćwi, powiat skierniewicki, województwo łódzkie, który w dniu 1 marca 1943 roku został aresztowany i osadzony w więzieniu na Pawiaku w Warszawie. Następnie przebywał w obozach KL Auschwitz, KL Buchenwald podobóz Dora, KL Mittelbau. Ostatnia informacja o Józefie Kowarze pochodzi z 14 marca 1945 roku, kiedy Józef Kowara opuścił szpital obozowy i został przekazany do podobozu Boelke – Kaserne.
Wzywa się Józefa Kowarę, aby w terminie trzech miesięcy stawił się przed Sądem Rejonowym w Skierniewicach, gdyż w przeciwnym wypadku może być uznany za zmarłego. Wzywa się wszystkie osoby, które mogą udzielić informacji o Józefie Kowarze, aby w powyższym terminie przekazały je Sądowi Rejonowemu w Skierniewicach.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 23.07.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.