Wtorek 26 marca 2019 Wydanie nr 4047
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 361/17 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 04.05.2018

W sprawie: inne

Dotyczy: Zdzisław Brzozowski O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 361/17 toczy się sprawa z urzędu przy udziale Pawła Brzozowskiego, Dawida Brzozowskiego, Krzysztofa Brzozowskiego, Arkadiusza Brzozowskiego, Dariusza Brzozowskiego, Bank BPH Spółki Akcyjnej w Gdańsku, Jacka Brzozowskiego, Anny Brzozowskiej, Grażyny Bieleckiej, Piotra Bieleckiego, Edmunda Bieleckiego, Oliwii Bazan, Maksymiliana Bieleckiego, Filip Karola Bieleckiego, Weroniki Radeckiej o zmianę stwierdzenia nabycia spadku (art. 679 k.p.c.) po Zdzisławie Brzozowskim, zmarłym w dniu 19 stycznia 2011 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałym w Rudzie Śląskiej przy ul. Żeleńskiego 10/7;
W skład spadku po spadkodawcy wchodzą długi spadkowe.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy , w szczególności następcy prawni w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 04.08.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.