Piątek 22 marca 2019 Wydanie nr 4043
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 723/17 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 09.05.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Wojciech Gucwa, Izaak Schmidt, Estera Zanger, Marjem Langsam, Chaim Klagsbald, Wigdor Klagsbald, Dwojra Klagsbald O treści

Przed Sądem Rejonowym w Nowym Sączu pod sygn. akt I Ns 723/17 toczy się postępowanie z wniosku Wojciecha Gucwy o stwierdzenie nabycia własności nieruchomości przez zasiedzenie przez Wojciecha Gucwę stanowiącej działkę ew. nr 200 obr 0006 Rąbkowa o pow. 0,09 ha powstałej z pgr 27/1 dla której był prowadzony LWH 524 Rąbkowa, który został zniszczony.

Wzywa się wszystkich zainteresowanych, a w szczególności następców prawnych Izaaka Schmidta, Estery Zanger, Marjem Langsam, Chaima Klagsbalda, Wigdora Klagsbalda, Dwojry Klagsbald aby w terminie 3 miesięcy od daty dokonania ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu i wykazali swoje prawa do tej nieruchomości.

Miejscowość: Nowy Sącz, Rąbkowa Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 09.08.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.