Sobota 20 kwietnia 2019 Wydanie nr 4072
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 138/18 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 11.05.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Agnieszka Ciesielczyk, Gmina Gromnik O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie toczy się pod sygn. X Ns 138/18 sprawa z wniosku Gminy Gromnik o zasiedzenie na jej rzecz udziału wynoszącego 1/4 część w prawie własności nieruchomości położonej w Polichtach, gmina Gromnik, oznaczonej jako działka ewidencyjna 204 o pow.0,48 ha, obj. księgą wieczystą TR2T/00091389/7. W księdze wieczystej jako współwłaściciele ujawnieni są: Gmina Gromnik w ¾ części i Agnieszka Ciesielczyk w ¼ części. Agnieszka Ciesielczyk z domu Socha córka Jana i Zofii zmarła 12 grudnia 1971 roku a jej następcy prawni nie są znani. Z uzasadniania wniosku o zasiedzenie wynika, że na przedmiotowej nieruchomości od lat 80-tych funkcjonuje szkoła.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, w tym następców prawnych Agnieszki Ciesielczyk, aby w terminie 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić zasiedzenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tarnów, Tuchów, Polichty Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 11.08.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.