Niedziela 26 maja 2019 Wydanie nr 4108
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: V Ns 1623/16 Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
V Wydział Cywilny
Aleje Marcinkowskiego 32
61-745 Poznań

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 22.05.2018

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Franciszek Paprzycki, Helena Czepek zd. Banaszak, Maria Gabriela Majchrzak, Danuta Helena Matuszak, Stanisław Paprzycki, Klara Paprzycka O treści

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, V Wydział Cywilny w sprawie V Ns 1623/16 wzywa spadkobierców Franciszka Paprzyckiego, zmarłego w dniu 31 marca 1938 r. w Gortatowie, ostatnio stale zamieszkałego w Gortatowie, oraz Heleny Czepek zd. Banaszak, zmarłej w dniu 15 grudnia 1971 r. w Gortatowie, ostatnio stale zamieszkałej w Gortatowie, którzy pozostawili w spadku udziały w gospodarstwie rolnym o powierzchni 1,86 ha, położonym w Gortatowie, gmina Swarzędz, oznaczonym w ewidencji gruntów nr 18, działka nr 173, objętym księgą wieczystą KW Gortatowo, tom II, wykaz 29,

aby w terminie 3 miesięcy od ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, V Wydział Cywilny do sprawy sygn. akt V Ns 1623/16 z wniosku Marii Gabrieli Majchrzak, Danuty Heleny Matuszak przy uczestnictwie Stanisława Paprzyckiego i Klary Paprzyckiej reprezentowanych przez kuratora dla nieznanych z miejsca pobytu uczestników postępowania radcę prawnego Macieja Rozmarynowskiego o stwierdzenie nabycia spadku po Franciszku Paprzyckim i Helenie Czepek oraz udowodnili nabycie spadku i podali miejsce swojego zamieszkania, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Poznań, Gortatowo, Swarzędz Województwo: wielkopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 22.08.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.