Piątek 24 maja 2019 Wydanie nr 4106
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 81/18 Sąd Rejonowy w Zabrzu
I Wydział Cywilny
ul. 3 Maja 21
41-800 Zabrze

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 09.05.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Artur Kaluza i Anna Kaluza O treści

W Sądzie Rejonowym w Zabrzu pod sygn. akt I Ns 81/18 toczy się sprawa z wniosku Artura Kaluzy i Anny Kaluzy z udziałem Marii Kampy o stwierdzenie nabycia przez wnioskodawców Annę Kaluzę i Artura Kaluzę, pozostających we wspólności majątkowej małżeńskiej w drodze zasiedzenia udziału wynoszącego 1/7 części w prawie własności nieruchomości położonej w Zabrzu przy ul. Plebiscytowej 43, składającej się z działki gruntu numer 1791/129, o powierzchni 0,03,34 ha, dla której Sąd Rejonowy w Zabrzu prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1Z/00002753/0, stanowiącego własność Marii Kampy, córki Bartłomieja i Gertrudy, a będącego w posiadaniu wnioskodawców Artura Kaluzy i Anny Kaluzy.
Wzywa się, aby zainteresowani lub ich spadkobiercy w ciągu trzech miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili i wykazali swoje prawa, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postępowaniu.

Miejscowość: Zabrze Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 22.08.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.