Środa 26 czerwca 2019 Wydanie nr 4139
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1161/17 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 30.05.2018

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Marian Florian Duda, syn Wojciecha i Zofii z domu Podgórskiej O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 1161/17 toczy się sprawa z wniosku Universe Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego w Warszawie
przy udziale Kewina Harańczyka, Jarosława Dudy, Adama Kopa, Daniela Kopa, Andrzeja Dudy, Łukasza Kłyka, Cecylii Dudy, Łukasza Dudy, Tomasza Kłyka, Mateusza Kłyka, Marcina Kopa, Adama Szczepaniaka, Pawła Szczepaniaka, Marcina Szczepaniaka, Krystyny Kopa, Jolanty Harańczyk, Sylwii Dudy, Ewy Kłyk, Katarzyny Kłyk, Nikoli Harańczyk, Julii Dudy, Zuzanny Dudy, Dominika Kuźniaka, Małgorzaty Copik o stwierdzenie nabycia spadku po Marianie Florianie Dudzie, synu Wojciecha i Zofii z domu Podgórskiej, urodzonego 11 kwietnia 1935 roku w Gilowicach, zmarłego 10 lipca 2012 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio stale zamieszkałego w Rudzie Śląskiej.
Z informacji posiadanych przez Sąd wynika, że w skład spadku wchodzi dług wobec wnioskodawcy.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy Mariana Dudy w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 30.08.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.