Środa 26 czerwca 2019 Wydanie nr 4139
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 228/18 Sąd Rejonowy w Gorlicach
I Wydział Cywilny
ul. Biecka 5
38-300 Gorlice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 06.06.2018

W sprawie: uwłaszczenie nieruchomości

Dotyczy: Jan Stec, Józef Stec, Zofia Stec, Roman Stec O treści

Sąd Rejonowy w Gorlicach prowadzi pod sygn. I Ns 228/18 z wniosku Jana Steca z udziałem Józefa Steca postępowanie o uwłaszczenie, tj. stwierdzenie nabycia przez Zofię Stec i Romana Stec do majątku wspólnego z dniem 04.11.1971r. w trybie ustawy z 26.10.1971r. o uregulowaniu własności gospodarstw rolnych – prawa własności udziału wynoszącego ½ części w nieruchomości gruntowej oznaczonej jako parcela gruntowa 1218 położona w Siołkowej, gm. Grybów – obecnie stanowiącej ½ części dz. ewid. nr 242/2 o pow. 0,24ha.

Sąd wzywa właścicieli opisanej nieruchomości lub ich następców prawnych oraz wszystkie osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia zgłosiły się do tut. Sądu i wykazały swoje prawa do przedmiotu wniosku pod rygorem pominięcia.

O ile w tym terminie nikt się nie zgłosi albo praw swoich nie wykaże, sąd orzeknie o uwłaszczeniu, o ile zostanie ono wykazane.

Miejscowość: Gorlice, Siołkowa Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 06.09.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.