Wtorek 19 marca 2019 Wydanie nr 4040
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 150/18 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 20.06.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

„W Sądzie Rejonowym w Zgierzu I Wydziale Cywilnym, w sprawie o sygnaturze akt I Ns 150/18, toczy się postępowanie z wniosku Michała Czerpaka z udziałem Stanisława Pietrzaka i Barbary Pietrzak o stwierdzenie nabycia przez Michała Czerpaka z dniem 1 stycznia 2010 roku przez zasiedzenie udziału ¼ (jedna czwarta) część przysługującego spadkobiercom Krystyny Czerpak we współwłasności nieruchomości położonej w Zgierzu przy ul. Klonowej 20, składającej się z działki numer 280 o powierzchni 0,0628 ha, dla której w Sądzie Rejonowym w Zgierzu prowadzona jest księga wieczysta numer LD1G/00001747/3. Nieruchomość pozostaje obecnie w posiadaniu wnioskodawcy i uczestników. W związku z tym wzywa się wszystkie osoby zainteresowane, a zwłaszcza następców prawnych Krystyny Anny Czerpak, córki Stefana i Leokadii, aby w terminie 3 miesięcy od ukazania się ogłoszenia zgłosiły swój udział w sprawie i uprawnienia do nieruchomości, w przeciwnym razie Sąd stwierdzi zasiedzenie, o ile zostanie ono udowodnione.”.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 20.09.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.