Poniedziałek 22 kwietnia 2019 Wydanie nr 4074
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 347/18 Sąd Rejonowy w Gorlicach
I Wydział Cywilny
ul. Biecka 5
38-300 Gorlice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 21.06.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Krystyna Gumułka c. Antoniego i Zofii, Maria Jakubowska, Cecylia Śliwińska, Krystyna Gumułka c. Romana i Zofii O treści

Przed Sądem Rejonowym w Gorlicach pod sygnaturą I Ns 347/18 toczy się postępowanie z wniosku Krystyny Gumułki c. Antoniego i Zofii o stwierdzenie zasiedzenia udziałów 4/30 i 6/30 przez Krystynę Gumułkę c. Antoniego i Zofii w prawie własności nieruchomości położonej w powiecie gorlickim, gmina i miejscowość Gorlice, oznaczonej jako dz. ewidencyjna nr 1490 o pow. 0,0266 ha, dla której Sąd Rejonowy w Gorlicach prowadzi księgę wieczystą nr NS1G/00036598/1, w której w dziale II jako współwłaściciele ujawnieni są: wnioskodawczyni Krystyna Gumułka c. Antoniego i Zofii w 15/30 części, Maria Jakubowska, c. Romana i Cecylii w 4/30 części, Cecylia Śliwińska w 6/30 części i Krystyna Gumułka, c. Romana i Zofii w 5/30 części.

Sąd wzywa następców prawnych Marii Jakubowskiej i Cecylii Śliwińskiej oraz wszystkie osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia zgłosiły się do tut. Sądu i wykazały swoje prawa do przedmiotu postępowania pod rygorem pominięcia. Jeżeli w tym terminie nikt się nie zgłosi, albo praw swoich nie wykaże, Sąd stwierdzi zasiedzenie, o ile zostanie ono wykazane.

Miejscowość: Gorlice Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 21.09.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.