Niedziela 21 kwietnia 2019 Wydanie nr 4073
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 498/17 Sąd Rejonowy w Kutnie
I Wydział Cywilny
ul. Staszica 3
99-300 Kutno

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 27.06.2018

W sprawie: inne

O treści

Sąd Rejonowy w Kutnie I Wydział Cywilny informuje, że postanowieniem z dnia 12.03.2018 r. zezwolił wnioskodawcy Powiatowi Kutnowskiemu- Dom Pomocy Społecznej w Wojszycach na złożenie do depozytu sądowego pieniędzy w kwocie 813,45 (osiemset trzynaście 45/100) złotych wchodzących w skład spadku po Annie Sapacz-Sapoczyńskiej, która to kwota może być wypłacona spadkobiercom Anny Sapacz Sapoczyńskiej po wykazaniu uprawnień do spadku prawomocnym postanowieniem o stwierdzeniu nabycia spadku lub aktem poświadczenia dziedziczenia.
Sąd wzywa spadkobierców Anny Sapacz Sapoczyńskiej do odbioru depozytu w terminie 3 lat od upływu okresu , na który zostało wywieszone wezwanie, pod rygorem przejęcia depozytu na rzecz Skarbu Państwa.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 27.12.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.