Poniedziałek 22 kwietnia 2019 Wydanie nr 4074
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 03.07.2018

W sprawie: inne

O treści

„W Sądzie Rejonowym w Zgierzu, przy ul. Sokołowskiej 6, w sprawie o sygnaturze akt I Ns 367/17 toczy się postępowanie z wniosku Wacławy Sęk z udziałem Iwony Zalewskiej, Genowefy Kowalskiej, Danuty Zając, Ewy Kwiatkowskiej, Agnieszki Hajdys, Heleny Sek, Sławomira Sęka, Włodzimierza Sęka, Jana Sęka, Pawła Sęka, Doroty Tworskiej, Wojciecha Sęka i Ireny Sęczkowskiej o stwierdzenie nabycia przez Stanisława i Wacławę małżonków Sęk z dniem 4 listopada 1971 roku z mocy prawa do majątku objętego wspólnością małżeńską własności nieruchomości stanowiącej działki ewidencyjne oznaczone numerami 114, 116/1 i 135 o łącznej powierzchni 1,2728 ha, położonej w Kaniej Górze, gminie Zgierz, powiecie zgierskim, województwie łódzkim, dla których nie jest prowadzona księga wieczysta ani zbiór dokumentów. W związku z tym Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, w tym w szczególności Feliksa Festingera bądź jego spadkobierców, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo własności do przedmiotowych nieruchomości w terminie 3 miesięcy od dokonania ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności, o ile zostanie ono udowodnione”.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 03.10.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.