Poniedziałek 22 kwietnia 2019 Wydanie nr 4074
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1059/17 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 04.07.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

„Sąd Rejonowy w Zgierzu, I Wydział Cywilny zawiadamia, iż toczy się przed tym Sądem w sprawie o sygnaturze akt I Ns 1059/17 postępowanie z wniosku Gminy Miasto Zgierz z udziałem Sylwestra Koślin, Jerzego Koślin, Janiny Modlińskiej, Moniki Grabarczyk, Wioletty Grabarczyk, Katarzyny Grabarczyk, Wandy Wieczorek, Grzegorza Piątkowskiego, Anny Siekierskiej, Janusza Gajowczyka, Józefa Biegarczyka, Marianny Biegarczyk i Tedda Bennetta o stwierdzenie nabycia przez Gminę Miasto Zgierz z mocy samego prawa przez zasiedzenie prawa własności nieruchomości stanowiącej działkę ewidencyjną numer 321 położoną w Zgierzu przy ul. B. Głowackiego 2 (Sieradzkiej 4), dla której udziału wynoszącego 1/2 Sąd Rejonowy w Zgierzu, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą LD1G/00075703/ 2, a dla jej części Zbiór Dokumentów ZD 1022. Nieruchomość, której dotyczy wniosek pozostaje w posiadaniu Gminy Miasta Zgierz.
Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo własności przedmiotowej nieruchomości w terminie 3 miesięcy od dokonania ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności, o ile zostanie ono udowodnione”.

Miejscowość: Zgierz Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 04.10.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.