Poniedziałek 22 kwietnia 2019 Wydanie nr 4074
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 87/18 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 06.07.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Władysław Gomułka, Jerzy Gomułka, O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowym Wydziale Cywilnym z siedzibą w Tuchowie toczy się pod sygn. X Ns 87/18 sprawa z wniosku Władysławy Gomułki o zasiedzenie na jej rzecz prawa własności nieruchomości położonej w Rzepienniku Marciszewskim, składającej się z działek ewidencyjnych 671 o pow.0,81 ha i 676 o pow.0,49 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta. Działka 676 była objęta zbiorem dokumentów Zd B 1404, zaś działka 921 Zd B 921. Nieruchomość objęta wnioskiem była przedmiotem postępowania uwłaszczeniowego (nr 239/80), najprawdopodobniej nakierowanego na uwłaszczenie męża wnioskodawczyni Jerzego Gomułki, jednakże aktualnie nie odnaleziono aktu własności ziemi (dokumentacja zaginęła). W wypisie z rejestru gruntów jako współwłaściciele nieruchomości ujawnieni są spadkobiercy Jerzego Gomułki, który zmarł w 1995 roku.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w ciągu 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie - X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić zasiedzenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tarnów, Tuchów, Rzepiennik Marciszewski Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 06.10.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.