Środa 22 maja 2019 Wydanie nr 4104
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1772/16 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 16.07.2018

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Maria Bieniasz O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 1772/16 toczy się sprawa z wniosku Rafała Bieniasza przy udziale Henryka Bieniasza, Jacka Grupa, Teresy Tomanek, Jadwigi Grupa, Jerzego Lutego, Włodzimierza Lutego, Krystyny Bieniasz, Anny Kapica-Rzewiczok o stwierdzenie nabycia spadku po Marii Bieniasz oraz o otwarcie i ogłoszenie testamentu, zmarłej w dniu 6 lipca 1995 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałej w Rudzie Śląskiej przy ul. Brata Alberta 14/8.
W skład spadku po spadkodawczyni wchodzi udział we własności nieruchomości położonej w Rudzie Śląskiej przy ul. Brata Alberta, nr geodezyjny 838/330, wpisanej w księdze wieczystej nr GL1S/00036139/2, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 16.10.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.